NOVINKY UŽ ČOSKORO
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Príbeh značky Jana Vajdová
14.09.2020
Komentáre (0)

Príbeh značky Jana Vajdová

Príbeh značky

Srdečne vás pozdravujem moje drahé. Vytvorili sme pre vás miesto, ktoré je pokračovaním príbehu značky Jana Vajdová.  V roku 2013 sme otvorili prvú kamennú predajňu v malej obci, na poschodí, bez výkladov a už od prvého dňa sme sa tešili veľkému záujmu. Bol to pre mňa ako majiteľku impulz, kedy som sa rozhodla pozrieť sa viac do hĺbky podnikania a začať obchod rozvíjať ako značku, ktorá bude našej spoločnosti prinášať trvalé hodnoty.

Kamenná predajňa, ktorá sa v súčasnosti nachádza v komplexe PSO v Snine je miesto, kde mate možnosť  sa nielen s nami stretnúť osobne, ale aj nakúpiť si oblečenie, ktoré naozaj potrebujete.

Schválne som zvolila slovné spojenie „Oblečenie, ktoré potrebujete“. Pretože v priebehu nášho pôsobenia sa ukázalo, že ženy, ktoré sa rovnako obliekajú majú rovnaký charakter a naopak. A tak sme sa postupne prepracovali k excelentnej osobnostnej typológii, ktorú využívame pri výbere každého kúska oblečenia.

Celý proces predaja prebieha tak, aby ste si v tejto rýchlej a náročnej dobe kupovali oblečenie, ktoré potrebujete a to Vám následne prinášalo vnútorný pokoj a harmóniu. 

Rovnako meníme pohľad na celkové obliekanie. Obliekanie nemá byť nutnosť, ale prostriedok neverbálnej komunikácie, forma seba prezentácie svetu.

V našom e-shope nájdete produkty rozdelené podľa ôsmych štýlov. Pre ženy, ktoré nevedia, aký štýl sa im hodí, ponúkame aj osobné poradenstvo, ktoré si môžete dohodnúť osobne v predajni alebo na telefónnom čísle 0951 537 172

Každá žena chce byť krásna, ale k tej pravej kráse, k tej súhre medzi tvojím vnútrom a tým, čo vyžaruješ vedie dlhá cesta.

S našou typológiou búrame mýty, pretože Osobný štýl je nadradený akýmkoľvek spoločenským pravidlám...

Veríme, že sa nám cez túto stránku podarí čo najviac preniesť atmosféru nášho offline sveta k vám domov, do práce, alebo kdekoľvek nás budete sledovať....

 

S láskou

 

Jana Vajdová

majiteľka

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
NEPREMEŠKAJTE NOVINKY, AKCIE, ZĽAVY!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť.
NAJČÍTANEJŠIE NA BLOGU

Príbeh značky Jana Vajdová

Budovanie osobného štýlu

KDE NÁS NÁJDETE
Obchod Jana Vajdová
Strojárska 4031, 
Snina 06901
Komplex PSO
 
 
Kontakty
Logo
E-shop Jana Vajdová
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk